ROLETY GORZÓW

Okna Dudek Rolety Gorzów to znana firma na lokalnym rynku. Swoją starannością i profesjonalizmem zyskujemy nowych klientów, a Tym co nam zaufali zawsze służymy uwagą i poradą. Wieloletnie doświadczenie, terminowość, zaufanie w swojej branży to jest to czego szukają nasi klienci. Dlatego szereg zrealizowanych inwestycji zakończonych sukcesem stały się naszą wizytówką. Zapraszamy do kontaktu z nami.

ROLETY ZEWNĘTRZNE GORZÓW WLKP.

MONTAŻ ROLET

Od wielu lat zajmujemy się montażem rolet zewnętrznych, wewnętrznych oraz innych elementów osłonowych. Doświadczenie, które pozyskaliśmy przy inwestycjach zrealizowanych z naszym udziałem procentuje w codziennej pracy. Montaż rolet w naszym mieszkaniu jest tak samo ważny jak zastosowane w nim elementy. 

Montaż Rolet Gorzów

SERWIS

Dla naszych klientów chcemy zaoferować kompleksową obsługę, którą sami chcielibyśmy otrzymać. Sprzedaż rolet, okien czy innych systemów stolarki otworowej to nie wszystko na czym polega nasza praca. Tak samo ważny jest montaż ich serwis czy ewentualna naprawa.

Rolety zewnętrzne

Firma Portos to krajowy jak i europejski lider w produkcji systemów osłonowych. Rolety zewnętrzne i wewnętrzne to podstawa wykończenia naszych mieszkań i domów. Dlatego naszą współpracę opieramy tylko na sprawdzonych partnerach takich jak marka Portos.

Rolety wewnętrzne

Moment w którym rolety wewnętrzne zagoszczą w naszym mieszkaniu to znak, że nastał czas końca remontu. Ostateczne wykończenie naszego mieszkania to moment na który czekamy. Montaż rolet materiałowych to moment podkreślenie całego wnętrza. Dlatego tak ważny jest ostateczny efekt, który możemy zagwarantować dzięki naszemu doświadczeniu